تبلیغات
ریزش مو ، افزایش قد، چاقی ، لاغری ، مسائل جنسی و ... - نقاطی از بدن آقایان كه مورد توجه خانمهاست
جستجوگر
  
ساعت و تاریخ

امکانات وبلاگ

این وبلاگ را صفحه خانگی خود كن !    به مدیر وبلاگ ایمیل بزنید !    این وبلاگ را به لیست علاقه مندی های خود اضافه كنید !

 

لوگو کده وبلاگ
لینك به ما


تبلیغات

وبلاگ فارسی

آمار و اطلاعات
امروز :

بازدید های امروز :

بازدید های دیروز :

كل بازدیدها :

كل مطالب :

كل نظرات :

ایجاد صفحه : - ثانیه

لینكدونی

 

 

نقاطی از بدن آقایان كه مورد توجه خانمهاست

  

نکته:

 

توجه داشته باشید هدف  از مطالب گفته شده در این پایگاه فقط به منظور اطلاع رسانی مناسب می باشد و هیچگونه هدف غیر اخلاقی در کار نیست بلکه برای کمک به داشتن یک زندگی  موفق برای شماست.

 

ارضایی نیاز جنسی در زن و مرد یک خواسته معقولانه و کاملا مورد نیاز است . زن و شوهر دوست دارند و آرزو دارند در کنار عشق و محبت به همدیگر یک رابطه جنسی سالم و صحیح و بدور از تنش و ناراحتی داشته باشند . این خواسته و آرزوی سنجیده در گرو ایجاد شرایط و موقعیت مناسب می باشد . در مطلب شیوه صحیح تحریک جنسی همسر تا حدودی به این مطلب اشاره شد .

 

یک نکته مهم در روابط جنسی زناشویی توجه ویژه به نکات بهداشتی و نظافتی می باشد .

 

باید بدانید زمانی كه نوبت به موارد بهداشتی و نگهداری از بدن می رسد، خانم ها متوجه همه چیز می شوند. عدم رعایت بهداشت فردی قطعا به روابط شما آسیب می زند . بسیاری موارد مشاوره ای داشته ایم که از شرایط بد نظافتی همسر خود نگران بودند و حتی این مسئله را غیر قابل تحمل دانسته و زندگی با زوج خود را غیر ممکن می دانستند و درخواست راهنمایی و چاره ای برای حل این مشکل داشتند .

 

در این مطلب به نکات و مسائل نظافتی و بهداشتی در خصوص آقایان می پردازیم . در مطلب بعدی به مسائل بهداشتی جسمی و جنسی خانم ها  خواهیم پرداخت .

 

 نکات بهداشتی جسمی و جنسی در بانوان

 

۱- ناخن

 

دستان شما نقطه ای هستند كه مطالب بسیاری در مورد نظافت و بهداشت شخصی شما را در اختیار او قرار می دهند. پس اجازه ندهید تا ناخن های چرك و كثیف شما را از دور خارج كنند. توجه به این مطلب و نظافت ناخن ها نکته ای بسیار ظریف و مهم می باشد . سعی کنید ناخنهای خود را همیشه کوتاه و تمیز نگه دارید . متاسفاه برخی آداب و عادات نظافت در جامعه ما مورد قبول همگان نیست و ناپسند می دانند . به عنوان مثال استفاده از سوهان ناخن را ویژه بانوان می دانیم . درحالیکه این موضوع کاملا اشتباه است . داشتن ناخن هایی با فرم مناسب و استفاده از سوهان ناخن نشانه توجه ما به اصول زیبایی ظاهر است - در تمامی ادیان نظافت و حفظ ظاهر آراسته مورد توجه بوده و ارزشمند است - و هیچ نکته منفی را متوجه آقایان نمی کند . البته برخی عادتها نیز ناپسند بوده و شاید ترک آن بهتر از انجام ان باشد از جمله نظافت ابرو و کوتاه کردن آن که می تواند گفت ویزه بانوان است . این مسئله را نیز از یاد نبریم که برخی آقایان هم هستند که بدلیل مشکلات هورمونی مجبور به کمی دقت در ابروهای خود هستند .

 

۲- پوست

 

هیچ همسری نمی تواند از لمس كردن پوست لطیف و صاف همسر خود اجتناب كند. آیا این دلیل كافی نیست تا شما را ترغیب به داشتن پوستی لطیف و شاداب نماید؟

 

در این مورد چه كنید: خانم ها به وسیله كرم های نرم و مرطوب كننده با خشكی پوست در سرما مبارزه می كنند، آقایون اغلب این كار را انجام نمی دهند. یك قوطی نرم كننده (ترجیحا بدون بو) خریداری كنید و آنرا مرتبا بر روی پوست خود بمالید تا خشكی ها از بین بروند. افرادی كه پوست های چربی دارند، باید نمونه هایی را خریداری كنند كه بدون روغن (oil free) باشند، به این ترتیب مشكلاتان به اسانی حل خواهد شد.

 

۳- پا

 

ترك پا، قارچ های موضعی، ناخن ها بلند انگشت های پا، و بوی بد آن می تواند به راحتی او را از برقراری رابطه با شما منصرف كند. متاسفانه زمانی كه شما كفش هایتان را در می آورید اولین چیزی كه یك خانم به آن توجه می كند، همین موارد هستند. اگر نتوانید از این قسمت پنهان بدن خود به خوبی مراقبت كنید، او ممكن است تصور كند كه توانایی مراقبت و نگهداری از سایر اعضای مخفی را نیز ندارید.

 

در این مورد چه كنید: اگر پودرها و پمادهای روی میز جواب نمی دهند باید با یك پزشك در این مورد مشورت كنید.

 

۴- موی بینی/ گوش

 

من موی گوش و بینی یك مرد را با سبیل های بلند و نمایان یك خانم برابر می دانم. یك خانم برای از بین بردن سبیل ها، آنها را موم می اندازد، دكولوره می كند و هر كار دیگری كه از دستش بر آید در این زمینه انجام می دهد. آیا شما نیز نباید همین كار را انجام دهید؟

 

در این قسمت یك راهنمای ساده وجود دارد كه باید آنرا اجرا كنید: زمانی كه موهای گوش و یا بینی آنقدر بزرگ شده باشند كه از سوراخ ها بیرون بزنند، باید نسبت به كوتاه كردن آنها اقدام كنید.

 

۵- دندان

 

لبخندی با دندان های درخشان تحت هر شرایطی همه چیز را به نفع شما بر می گرداند. دندان های لكه دار، زرد، و پلاك دار او را به راحتی به سمت دیگری منحرف میكند.

 

اگر مشكلات دندان هایتان بیش از اندازه حاد شده باید، نزد دندانپزشك بروید؛ اما اگر هنوز به این مرحله نرسیده اید، بهتر است یك خمیر دندان سفید كننده و دهان شویه خریداری كنید. البته باید اشاره كنم كه استفاده كردن از آنها را نیز از یاد نبرید. در هر رابطه جنسی با همسر خود از یاد نبرید قبل از آن حتما از مسواک و خوشبو کنندهای مناسب استفاده کنید .

 

۶- موهای زائد زیر بغل و اطراف دستگاه و آلت تناسلی

 

برطرف کردن و زدودن موهای زائد یکی از مسائل مهم در حفظ نظافت می باشد . باید در روابط جنسی با همسر خود نظافت را بویژه در زدودن موهای زائد رعایت کنیم  . شاید تا به حال به این  نکته توجه نکرده باشید که چرا بدن ما در برخی نقاط از رشد موی بیشتری برخوردار است . بسیار آسان و قابل توجه است . ناحیه زیر بغل و اطراف آلت و دستگاه تناسلی و اطراف مقعد بدلیل آناتومی و وضعیت خاص از بیشترین آلودگی و جمع شدن ارگانیسم ها مانند میکروب و قارچ و ... برخوردار است . به همین دلیل باید توجه نظافتی بیشتری به این نقاط داشته باشیم . رشد موهای زائد در این نقاط ذکر شد از الطافی ارزشمند است تا با کوتاه . زد.دن موهای زائد نظافت خاص به آنها داشته باشیم . استفاده از موبرهای بهداشتی بسیار مناسب تر از تیغ و شیور می باشد .

 

توجه داشته باشید مطالب و نکات دیگری نیز وجود دارد که در رابطه با هسر خود می توانید به آنها پی ببرید . اگر مطلب از نظر شما مهم می باشد و درج ان در این مطلب را مفید می بیند برای ما ارسال کنید . موفق باشید

چند مطلب اخیر آرشیو شده