تبلیغات

 کتاب الکترونیکی افزایش قد افراد 14تا 30 سال فقط 4100 تومان

مقدمه:

بیخودی سلامت بدنتان را با قرص های افزایش قد دروغین ماهواره در خطر نیندازید.

افزایش قد برای بالغین فقط با حرکات ورزشی علمی همراه با برنامه غذایی منظم و عمل جراحی خطرناک و هزینه بر ممکن است.

پس کم هزینه ترین و راحتترین راه افزایش قد استفاده از حرکات علمی و کار شده است که با یک برنامه منظم باعث تحریک هورمون های رشد و کشیدکی استخوان های شما شده ،همچنین علاوه بر  افزایش قد برای افراد چاق هم این حرکات توصیه می شود چون این حرکات مبتنی بر کاهش وزن هم می باشد.

در این  کتاب الکترونیکی حرکات ورزشی علمی به همراه عکس یا تصاویری به شما آموزش داده می شود که ابتدا توسط متخصصین ژاپنی کشف شد و نتیجه چندین سال مطالعه آنان می باشد٬ این کتاب الکترونیکی نمونه دیگری ندارد و منحصرا توسط شرکت البرز کتاب فروخته می شود .

مشاهده شده که کتابچه هایی در اینترنت با فیمت های خیلی بالا فروخته می شود که نود درصد آن ها  توجیح علمی ندارند و پول های زیادی بابته آن ها گرفته شده که یک کلاهبرداری محض است چون افزایش قد شما کاملا دست خودتان هست وقیمت آموزش این حرکات ورزشی در این کتاب ها نباید از  5000 تومان(پنج هزار تومان) بیشتر باشد.

قیمت کتابچه الکترونیکی افزایش قد فقط 4100 تومان

روش دریافت :

1-ابتدا کتاب الکترونیکی را از لینک زیر دانلود کنید

                                                                        از اینجا دانلود کن

2-چون فایل دریافت شده دارای پسورد می باشد برای دریافت پسورد باید هزینه این کنابچه را پرداخته که برای این کار اگر دارای کارت عضو شبکه شتاب  هستید که شامل رمز دوم می باشد می توانید مبلغ 41000 ریال توسط گوشی موبایل شخصیتان با کد آپ   110279#*888*724*پرداخت نموده که امن ترین و راحتترین راه پرداخت الکترونیکی توسط گوشی شخصیتان میباشد که با وارد کردن شماره کارت و  مبلغ تعیین شده که به شما نشان داده می شود و دادن رمز دوم به مانند دریافت یک رمز شارژ ایرانسل هزینه را پرداخت نمایید.

3-سپس  کد رهگیری  پرداخت الکترونیکی را به ایمیل یا شماره موبایل زیر ارسال نموده تا حداکثر یک ربع بعد پسورد فایل  از ایمیل یا شماره موبایلی که کد پیگیری را ارسال نمودید ارسال خواهد شد.

ایمیل :behrouzn65@gmail.com (میتوانید سوالات خودتان را به ایمیل ما بفرستید)

موبایل :  09216981026     (این شماره فقط مخصوص دریافت پیام است )

پررداخت هزینه با کد آپ : #110279*888*724*